Děčínský Sněžník 2018

Děčinský sněžník je jedna z nejlepších boulderových oblastí v České republice. Lehce dostupná z Prahy. A strávit sobotní den venku v přírodě ve skalách je pro všechny z Onsightu top. Vyrazili jsme ve složení Verča, Laura, Jonáš, Laura, Ráchel.

V deset už byly lezci nachystáni s bouldermatkama na zádech. Ještě výšlap nahoru do kopcea mohlo se začít. Jako rozlez jsme zvolili sektor Best of direct. Bouldering venku je trochu jiný sport než indoor lezení. Každý dal na rozlez pár pětek. A mužeme se přesunout na těžší kousky za Do no name 5 a No name za 6A.

Tady už bylo potřeba trochu vyladit betu a psychicky se poprat s vysokým výlezem. Po pár pokusech je přelezeno a jdeme dál. Další máme cestou Zapomenutou věc 6A a Stehna z Hong Kongu 6A. Ladička v kolmici a silová hranka. Zapomenutou věc 6A a Nico 5 vylezly skoro všechny, ale na hranku na Hong Kong se budeme muset ještě vrátit. Cestou jsme polezly ještě hromadu boulderů v obtížnostech klolem 5. Nakonec jsme s došli až pod Gilotinu k boulderu Levák Bob 6B . Dostatek sil zůstal jen Verče a po pár pokusech si jej mohla odškrnout.

Děčínský Sněžník 2018

Obrázek 1 z 19

Soustředění na Děčínském Sněžníku 3.5.2018 a 15.5.2018

Celkově vydařený den, plný lezení, chození, hledání těch nejhezčích boulderů, popelení se v lese zakončen panoramatickými výhledy na okolí. Znovu zas. Prosím.
Hore zdar
Mat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *