Lezení 2020/2021

Doufám, že jste si o prázdninách odpočli. Od září začínají nové kurzy a tréninky pro děti ve věku od 7 do 15 let. Budeme střídat stěny. Ještě s majiteli dohodnu přesné podmínky ale mělo by to být v pondělí a úterý na Big Wallu ve Vysočanech. V středu a čtvrtek kombinace Smíchov či Letňany. Dost podobně jako tomu bylo minulý školní rok.

Lezeme v časech:

pondělí + středa: 14:45-16:45 mladší* děti a od 17-19 pokročilé* starší dívky

úterý+ čtvrtek: 14:45-16:45 mladší* děti a od 17-19 pokročilí starší* chlapci

*Mladší a starší odpovídá odhadem 1. a 2. stupeň ZŠ. *Pokročilí odpovídá samostatnosti práce a disciplíně. Rozdělení do skupin je orientační, pokud byste si nebyli jisti je prostor pro domluvu.

Rád bych v tomto roce podpořil snahu a motivaci , dětí, které by rády rychleji zlepšovaly a svou snahu chtěly zúročit ať už na závodech nebo ve skalách. Dávám možnost chodit na lezení i mimo Vaše tréninky. Tato možnost bude podmíněna především pílí dítěte a jeho zápalem. Podmínky této možnosti budeme řešit individuálně. Je to především pro děti, které by rády lezly víc jak 2x týdně.

V září jsem pravděpodobně jeden týden od 15.9. na Evropské, poháru mládeže. počet lekcí a cenu Vám včas pošlu. Pro představu ccena lekce bude obdobná jako loni tj 300-350,-

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *