Individuální lekce

Individuální lekce jsou vhodné pro všechny, kteří mají specifické požadavky na svůj lezecký vývoj. Může se jednat o úplného začátečníka, který se s lezením teprve seznamuje, může se ale také jednat i o zkušenějšího lezce, který jen neví, jak se pohnout dál ve svém lezeckém výkonu.

Vrcholem je pak individuální intenzivní příprava již pokročilého lezce, včetně diagnostiky jeho stávajícího lezeckého stylu a potenciálu pro zlepšení, plus na míru šitého tréninkového plánu a podpory u závodů. 

 

Začínáš s lezením?

Chystáš se vyrazit na stěnu, ale zatím nemáš žádné zkušenosti? Nejlepší variantou, jak předejít případným úrazům na stěně, je poprvé vyrazit s profesionálním dohledem. Učit se sice můžeš i od zkušenějších lezců, ale nemáš nikdy jistotu, že se naučíš zrovna ty správné a bezpečné postupy. Věnuj proto alespoň pár hodin s profesionálem a nauč se:

  • Jak se správně navázat
  • Základní lezecké pohyby
  • Jak bezpečně jistit a komunikovat se spolulezcem
  • Jak padat a chytat případné pády
  • Obecné bezpečnostní pokyny na stěnách

Po prvotní ochutnávce na stěně je pak možné pokračovat individuálními lekcemi a procvičovat tak pokročilejší techniky, nebo případně si zkusit lezení na skalách. Napište mi a domluvíme se na individuálním formátu.

Už nějakou dobu lezeš a chceš se zdokonalit?

Klíčová bude proto lezecká diagnostika. Na první schůzce společně projdeme očekávání a podíváme se na lezecký pohyb. Na základě toho pak teprve vypracuji na míru šitý plán, včetně oblastí, na které se budeme primárně soustřeďovat. V případě zájmu mě prosím kontaktuj

Hledáš trenéra na přípravu na závody?

Jsem součástí trenérského týmu české reprezentace a podílím se na jejich přípravě na závody, i na supervizi českého týmu na závodech. Rád přiberu další nadšené lezce a lezkyně pod svá křídla.

O jakou službu máš zájem?

Kliknutím na tlačítko "Odeslat" udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů