Akce

Mimo individuální a skupinové lekce nabízím také různé na míru šité lezecké akce: 

  • Jednodenní lezení na skalách (sportovky i pískařina)
  • Vícedenní lezecké výjezdy (domácí i zahraniční)
  • Příměstské tábory
  • Teambuildingové akce pro firmy

Tyto akce jsou natolik specifické, že nejlepší bude mě kontaktovat a společně se domluvit na detailech.

Jednodenní či vícedenní lezení na skalách

Již nějakou dobu lezeš na stěně, ale ještě jsi nebyl ve skalách a rád by sis to zkusil pod profesionálním dohledem? Případně si chceš zkusit jiný materiál, na který nejsi zvyklý? Můžu nabídnout jak sportovní lezení na vápně či žule, tak i tradiční lezení na písku.

Nebo bys rád do zahraničí, ale chybí ti kontakty a informace o lezeckých lokalitách? V zahraničí jsem již doprovázel své klienty například v rakouském Saalbachu, nebo v německé Frankenjuře.

Může se jednat o individuální akci, ale i o menší skupinovou lezecoku akci. Záleží už jen na individuálních očekáváních a na zkušenosti lezce, dle čehož pak na míru sestavím plánovanou akci.

Jednat se bude zejména o lezecké oblasti vrámci ČR (Labské pískovce, Prachovské skály, Srbsko, Tětín, atp.) a u těch vícedenních se nabízí i zahraničí – např. Německá Frankenjura, či Italské Arco a mnohé jiné.

Příměstské tábory

Jedná se o akce hlavně pro děti a dorost – ty primárně nabízím již svým zajetým klientům. Pokud ale hledáte vhodnou akci pro svou ratolest – není problém, ozvěte se mi a můžeme se domluvit.

V průběhu roku takto pořádám příměstské tábory a různé lezecké soustředění – léto, jaro, podzim.

Teambuildingové akce

Hledáte zajímavý nápad na uspořádání teambuildingové akce pro vás a vaše kolegy? Nebo jen hledáte nějaký nový zážitek pro vás a vaše kamarády či rodinné příslušníky?

Lezení může být velkou zábavou pro všechny a díky zkušenému trenérovi se nemusí bát ani úplní začátečníci. Taková akce se tak může stát i příjemnou ochutnávkou tohoto adrenalinového sportu.

Meze se zde rozhodně nekladou – můžete si zkusit jak lezení na laně, tak i bouldering. Může se jednat o „popracovní“ akci na pár hodin na jedné z pražských stěn, nebo o celodenní, či dokonce vícedenní adrenalinový zážitek v české nebo i zahraniční skalní divočině.

Mám zkušenosti s různymi typy akcí a teambuildingovou akci jsem na pořádal i pro 30člennou účast ČSOB.

Budu rád, když mě kontaktujete s vaší představou a očekáváním a společně pak vše doladíme. 

O jakou akci máš zájem?

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů