Tréninková skupina

Tréninková skupina je určena pro intenzivní formu lezecké přípravy na skalní a závodní lezení. Probíhá 2-3 x týdně plus občasné víkendové akce (závody, soustředění, výjezdy do skal). Jedna lekce trvá 120 minut.

Tréninková skupina je určena pro děti od 7 let. Optimální kapacita skupiny je 5 dětí (pro co možno nejvyšší efektivitu tréninku). Tyto tréninky nejsou vhodné pro úplné začátečníky. Předpokladem je alespoň základní znalost lezení na umělé stěně a pohybu ve skalách.

V rámci lezecké přípravy střídáme jak tréninky na boulderovce, tak na stěně s lanem. Co se týká místa tréninku, navštěvujeme různé stěny (pro zajištění pestrosti, jakou lezení nabízí) – Big Wall, Stěna Holešovice, SmíchOff, Jeremi sport…).

Pro ještě intenzivnější přípravu se často dostaneme do skal (Panteon, Sněžník, Tetín,..) Dále s dětmi jezdíme na zahraniční lezecké soustředění – od jednodenních (např. Mandala- Drážďany, Hangar- Brno), až po 10ti denní prázdninové akce (Frankenjura, Německo, Arco, Itálie, Osp, Slovinsko, či Fontainebleau, Francie).

Napište nám

Kliknutím na tlačítko "Odeslat" udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů